Blog

Dlaczego Novoferm ?

Bramy segmentowe Novoferm

Dlaczego wybrać właśnie bramę segmentową Novoferm ?

Głównie dlatego, że gwarantuje ona wygodę, maksimum bezpieczeństwa przy optymalnym zaoszczędzeniu powierzchni. A to dzięki genialnej i prostej zasadzie: brama segmentowa jest wykonana z tzw. segmentów, które są połączone ze sobą zawiasami. W ten sposób możliwe jest otwieranie bramy pionowo poprzez jej wygodne rolowanie się w górę pod sufit, bez zajmowania dodatkowej przestrzeni dla ruchu wahadłowego na zewnątrz, przed garażem.

Bramy segmentowe są wyjątkowo atrakcyjne, jeżeli chodzi o design: wysoka jakość materiału, najwyższej jakości proces produkcji i szeroka gama dodatkowego wyposażenia nadaje indywidualny wygląd każdej bramie - tak, żeby zachować architekturę domu i jednocześnie odpowiadać gustom.

Brama segmentowa Novoferm pasuje zawsze: do klasycznego prostokątnego garażu

Daje większe możliwości Brama segmentowa z napędem elektrycznym nie zmniejsza wysokości przejazdu. Po wymianie bramy dwuskrzydłowej na bramę segmentową przejazd będzie jeszcze szerszy, ponieważ brama segmentowa jest montowana za otworem. Segmenty bramy są wsuwane pod strop w taki sposób, że praktycznie nie zabierają miejsca,   a w garażu zostaje więcej wolnej przestrzeni.

Dwuścienna konstrukcja z izolacją Nasze stalowe segmenty są produkowane wyłącznie w dwuściennej technologii warstwowej i wypełniane elastycznym rdzeniem z twardej pianki poliuretanowej. W przeciwieństwie do bram jednościennych zapewnia to wyższą sztywność powierzchni, cichszą pracę bramy oraz lepszą izolację akustyczną i cieplną. Elastyczne uszczelki wargowe, między segmentami, przylegają miękko nawet   w niskich temperaturach i zapobiegają utracie ciepła.

Znak jakości Novoferm