Zalety bram segmentowych

Bramy segmentowe

Komfort i niezawodność

Jednym z produktów oferowanych przez producentów bram garażowych są bramy segmentowe. Zbudowane są z paneli bramowych, które podczas otwierania/zamykania przesuwają się pod sufit lub wzdłuż ściany budynku. Proponujemy szeroki wybór produktów w wielu wariantach różniących się wykończeniem, systemem sterowania, opcjami konfiguracyjnymi oraz kolorami i wzorami.

Bramy segmentowe posesyjne

Bramy segmentowe posesyjne

Oszczędność miejsca

Bramy segmentowe, dzięki pionowemu otwieraniu, nie wymagają zapewnienia dodatkowej wolnej przestrzeni zarówno wewnątrz garażu, jak i poza nim. Co więcej, brama po otwarciu pozostaje pod stropem, co pozwala na pełen komfort użytkowania.sprawdzają się w każdym garażu, pasują do każdego otworu garażowego i jednocześnie zapewniają większą o 14 cm szerokość przejazdu, niż bramy uchylne.

Właściwa ochrona przed czynnikami zewnętrznymi oraz bezpieczństwo

Garażowe bramy segmentowe to rozwiązanie pozwalające nie tylko na oszczędność miejsca, ale także na mniejsze zużycie energii wykorzystywanej na ogrzanie garażu. Warto pamiętać, że taka brama garażowa powinna być wyposażona w system uszczelek, które skutecznie będą zapobiegać wymianie ciepła z otoczeniem. Bramy segmentowe które posiadamy w swojej ofercie wyposażono w uszczelki dolne, górną w blendzie oraz uszczelki boczne. Podobną rolę pełnią np. panele INNOVO w bramach firmy Wiśniowski o grubości 60mm, które zapewniają odpowiednie właściwości cieplne (współczynnik przenikania ciepła 0,33 W/m2K) umożliwiające zainstalowanie w budynkach energooszczędnych, a nawet pasywnych.

Bezpieczeństwo – wszystkie dostępne bramy segmentowe posiadają certyfikaty potwierdzające spełnianie europejskich norm PN-EN 13241-1 w zakresie bezpiecznego użytkowania.

Bramy segmentowe posesyjne

W naszej ofercie znajdziesz produkty następujących firm

Wiśniowski

Bramy segmentowe, bramy przemysłowe, ogrodzenia panelowe

KRISPOL

 Producent bram segmentowych i przemysłowych

NOVOFERM

 Producent bram segmentowych i przemysłowych

POLTAU

Bramy garażowe, systemy przeładunkowe

Fachowe doradztwo i sprawdzone rozwiązania

Zaufało nam już setki klientów zarówno osób prywatnych jak i firm, jeżeli chcesz dołączyć do tego grona to skontaktuj się z nami, postaramy dobrać dla Ciebie najbardziej optymalne rozwiązanie. Zarówno pod względem ekonomicznym jak i funkcjonalnym.

Proszę wybrać lub wpisać wartość